Vztahový koučink a poradenství

Mgr. Nikola Šraibová — VZTAHOVÁ KOUČKA

Kancelář: Business centrum Klamovka (konzultace jen po objednání)
Plzeňská 155/113, 150 00 Praha 5 — Košíře

Vztahy vnímám jako nejdůležitější oblast našich životů, když nefungují, nedaří se většinou ani v dalších oblastech jako je práce nebo zdraví. Abychom pocítili v životě změny — je potřeba k nim změnit vztah.

 Naučit se v nich fungovat, umět komunikovat, sdílet, řešit i složitější konflikty — to je výzva. Vztahy jsou jako živý organismus, pokud se vám o ně daří pečovat, budete mít skvělé výsledky. Ovlivní to prakticky vše důležité okolo vás. 

Občas bývá těžké si připustit, že nejdůležitějším člověk pro vás, jste vy sami. Jsme si všichni dokonalým zrcadlem k pochopení nás i ostatních. Stačí jen pozorně vnímat, naslouchat a být ochotni vidět svět i jinýma očima. Opravdu ho každý vnímáme jinak. 

Ráda vám pomůže se v tom zorientovat a nastavit vám vaše vtahy tak, abyste mohli porozumět sobě i ostatním. 

Co spolu nejčastěji řešíme?

Sebevědomí - pro to, abychom byli ve vztazích úspěšní musíme pochopit především sami sebe. Důvěra v sebe přináší skvělé výsledky, protože dáváte i ostatním na jevo, jak s vámi mají “zacházet”

Životí koučink — pomůže vám získat emoční stabilitu, nadhled a schopnost řešit i obtížné životní situace. Zaměřuje se na komplexní řešení vašeho života, tak abyste našli spokojenost především sami pro sebe. Životní koučink vám pomůže připravit perfektní půdu pro nalezení životního partnera.

Vztahové poradenství — jste-li ve vztahu a snažíte se o nápravu nebo zažíváte dlouhodobou stagnaci ať už s někým nebo samotní. 

O mně

Měla jsem v životě štěstí, že jsem dělala vždy to, co mě bavilo a naplňovalo. A to byla práce s lidmi. Poté, co jsem jsem studovala psychologii a koučovací přístup mi vše začalo dávat ještě větší smysl. Od té doby, co jsem našla svojí cestu pomáhám lidem v tom, aby jí našli také. Aby si uměli poradit ve vztazích a nemarnili čas něčím, co jim v životě nic nedává. Mojí radostí a naplněním jsou spokojení klienti, kteří pochopili, jak život funguje a jak je potřeba se k němu postavit, aby prožívali radost a uspokojení. Že i negativní zkušenosti jsou tady od toho, aby nás někam posunuly a patří do našich životů stejně jako ty radostné. 

Důležité pro mě je, abych podle toho, co říkám také žila. Se svým manželem máme dvě děti a náš vztah hodnotím jako láskyplný a respketující. 

Často své příběhy ze svého života a z praxe vkládám do článků na www.psychologie.cz.

 Koučovací sezení pomáhají vyřešit dlouhodobou nespokojenost ve vztazích a umožňují vám začít znovu zažívat radost, lásku a naplnění pro žití plnohodnotného života. Tato sezní jsou hodně o důvěře a se svým koučem si musíte sednou, abyste se mohli svěřit. Proto je fajn přijít na nezávaznou ochutnávku a zjistit, jestli to bude klapat 🙂

Vzdělání a certifikace:

Vysoká škola — obor sociální a mediální komunikace

Results Coaching Systems — NeuroLeadership Group/ICF 

 

Pokud máte zájem o ukázkovou a nezávaznou konzultaci nebo jakékoliv informace, prosím kontaktujte mne prostřednictvím e‑mailu, telefonu, nebo kontaktního formuláře. Moc ráda Vám zodpovím Vaše dotazy.

Zpráva pro Nikolu